MEDARBEJDERE

 Susanne Stengade   pil-roed
Susanne Stengade
General Manager
Mobil: +45 24 65 78 84
Direkte: +45 49 17 40 70
Mail: susanne.stengade@6x.dk
Om Susanne Stengade >>
 MortenChiStroehemann
  pil-roed
Morten Chi Strøhemann
Technical Sales
Mobil: +45 30 36 70 77
Direkte: +45 49 17 40 78
Mail: mcs@6x.dk
Om Morten Chi Strøhemann >>
 
AndersBaerentsen   pil-roed
Anders Bærentsen
Key Account Manager
Mobil: +45 28 86 98 05 
Direkte: +45 49 17 40 71
Mail: ab@6x.dk
SoerenMeinertsen    pil-roed
Søren Meinertsen
Technical sales and advice
Mobil: +45 31 35 52 48 
Direkte: +45 49 17 40 72
Mail: sm@6x.dk
   
TineEdelmann    pil-roed
Tine Edelmann
Key Account Sales
Mobil: +45 40 43 69 61
Direkte: +45 49 17 40 74
Mail: tine.edelmann@6x.dk
Om Tine Edelmann >>
Michael Svan   pil-roed
Michael Svan
Finance
Direkte: +45 4917 4077
Mail: michael.svan@6x.dk

Om Michael Svan >>

Nikolaj Hoeglund   pil-roed
Nikolaj Høglund
Stock Manager
Mobil: +45 26 18 78 82
Direkte: + 45 49 17 40 73
Mail: nh@6x.dk
Om Nikolaj Høglund >>
John Pedersen   pil-roed
John Pedersen
Production and stock
E-mail: John.Pedersen@6X.dk
Om John Pedersen >>
Paul Smith   pil-roed
Paul Smith
Production and stock
E-mail: Paul.Smith@6X.dk

6X INTERNATIONAL DANMARK, Møllevej 9, E1 DK-2990 Nivå  l  Telefon: +45 4570 7077 l   Fax: +45 7020 7177  l  E-mail:sales@6X.dk
Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Go to top